Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 225/70 R15 112/110R

Sava

Sava Trenta 2225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000666369
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  89,1 €

Цена по парче

89,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот