Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 215/75 R16 113/111R

Sava

Sava Trenta 2215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000666345
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  155,6 €

Цена по парче

155,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот