Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 215/60 R16 103/101T

Sava

Sava Trenta 2215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000666307
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  86,9 €

Цена по парче

86,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот