Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 205 R14 109/107P

Sava

Sava Trenta 2205 R14 109/107P

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
P
EAN:
5452000665768
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  79,6 €

Цена по парче

79,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот