Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 205/75 R16 110/108R

Sava

Sava Trenta 2205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000666291
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  111 €

Цена по парче

111 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот