Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 185 R14 102/100R

Sava

Sava Trenta 2185 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000665706
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  64,9 €

Цена по парче

64,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот