Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 175 R14 99/98P

Sava Trenta
Sava Trenta
Sava

Sava Trenta175 R14 99/98P

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
175
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
99/98
Индекс на брзина:
P
EAN:
4038526032058
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  73,4 €

Цена по парче

73,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот