Споредете до 4 продукти:

Sava TAMAR PLUS 9.5 R17.5 129/127L

Sava TAMAR PLUS
Sava TAMAR PLUS
Sava

Sava TAMAR PLUS9.5 R17.5 129/127L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
9.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000674418
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  246,5 €

Цена по парче

246,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот