Споредете до 4 продукти:

Sava TAMAR PLUS 8.5 R17.5 121/120M

Sava TAMAR PLUS
Sava TAMAR PLUS
Sava

Sava TAMAR PLUS8.5 R17.5 121/120M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
8.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000674401
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  191 €

Цена по парче

191 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот