Споредете до 4 продукти:

Sava Rille 4.00 R4 66J

4.00 R4 66J
Sava
Sava

Sava Rille4.00 R4 66J

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Sava
Ширина:
4.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
4
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
J

Највисока цена:  129,6 €

Цена по парче

129,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,14 €

Назад кон врвот