Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 185/60 R14 82T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000440662
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  59,5 €

Цена по парче

59,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот