Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 175/70 R13 82T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000441799
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  67,5 €

Цена по парче

67,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот