Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 175/65 R14 82T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000824592
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот