Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 165/70 R14 81T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000805577
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
69 dB

Највисока цена:  43,5 €

Цена по парче

43,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот