Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 165/65 R14 79T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000625656
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  75,8 €

Цена по парче

75,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот