Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 155/65 R14 75T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000625700
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
G
C
68 dB

Највисока цена:  63,4 €

Цена по парче

63,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот