Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 155/65 R13 73T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000485694
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  49,7 €

Цена по парче

49,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот