Споредете до 4 продукти:

Sava ORJAK O3 265/70 R19.5 140/138M

Sava ORJAK O3
Sava ORJAK O3
Sava

Sava ORJAK O3265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000822062
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  376,2 €

Цена по парче

376,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,77 €

Назад кон врвот