Споредете до 4 продукти:

Sava ORJAK O3 245/70 R19.5 136/134M

Sava ORJAK O3
Sava ORJAK O3
Sava

Sava ORJAK O3245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000806376
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  377,2 €

Цена по парче

377,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот