Споредете до 4 продукти:

Sava ORJAK MS 315/80 R22.5 156/150K

Sava ORJAK MS
Sava ORJAK MS
Sava

Sava ORJAK MS315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000749789
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  393,2 €

Цена по парче

393,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,6 €

Назад кон врвот