Споредете до 4 продукти:

Sava ORJAK MS 13 R22.5 156/150G

Sava ORJAK MS
Sava ORJAK MS
Sava

Sava ORJAK MS13 R22.5 156/150G

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
G
EAN:
5452000748539
ЕУ Етикета:
D
B
76 dB

Највисока цена:  574,1 €

Цена по парче

574,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот