Споредете до 4 продукти:

Sava Orjak 4 Plus 315/80 R22.5 156/150L

Sava

Sava Orjak 4 Plus315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000590190
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена:  452,9 €

Цена по парче

452,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот