Споредете до 4 продукти:

Sava Orjak 4 Plus 295/60 R22.5 150/147K

Sava

Sava Orjak 4 Plus295/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000590831
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  370,1 €

Цена по парче

370,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот