Споредете до 4 продукти:

Sava ORJAK 4 315/70 R22.5 154/150L

Sava ORJAK 4
Sava ORJAK 4
Sava

Sava ORJAK 4315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000394187
ЕУ Етикета:
D
C
75 dB

Највисока цена:  362,2 €

Цена по парче

362,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,6 €

Назад кон врвот