Споредете до 4 продукти:

Sava ORJAK 4 235/75 R17.5 132/130M

Sava ORJAK 4
Sava ORJAK 4
Sava

Sava ORJAK 4235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000745606
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  262,4 €

Цена по парче

262,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  65,23 €

Назад кон врвот