Споредете до 4 продукти:

Sava ORJAK 4 225/75 R17.5 129/127M

Sava ORJAK 4
Sava ORJAK 4
Sava

Sava ORJAK 4225/75 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000745637
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  201,9 €

Цена по парче

201,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот