Споредете до 4 продукти:

Sava ORJAK 4 215/75 R17.5 126/124M

Sava ORJAK 4
Sava ORJAK 4
Sava

Sava ORJAK 4215/75 R17.5 126/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000745590
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  175,5 €

Цена по парче

175,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот