Споредете до 4 продукти:

Sava ORJAK 4 205/75 R17.5 124/122M

Sava ORJAK 4
Sava ORJAK 4
Sava

Sava ORJAK 4205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000745613
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  185,1 €

Цена по парче

185,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот