Споредете до 4 продукти:

Sava MC9 90/90 D16 48P

Sava

Sava MC990/90 D16 48P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
48
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947063997

Највисока цена:  49 €

Цена по парче

49 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот