Споредете до 4 продукти:

Sava MC32 WIN SCOOT 80/80 D14 53L

Sava

Sava MC32 WIN SCOOT80/80 D14 53L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
80
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
53
Индекс на брзина:
L
EAN:
3838947830728

Највисока цена:  46,6 €

Цена по парче

46,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот