Споредете до 4 продукти:

Sava MC32 WIN SCOOT 120/70 D12 58P

Sava

Sava MC32 WIN SCOOT120/70 D12 58P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947827889

Највисока цена:  55,7 €

Цена по парче

55,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот