Споредете до 4 продукти:

Sava MC32 WIN SCOOT 110/80 D14 59P

Sava

Sava MC32 WIN SCOOT110/80 D14 59P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
110
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
59
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947831824

Највисока цена:  55,4 €

Цена по парче

55,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот