Споредете до 4 продукти:

Sava MC32 130/70 D17 62R

Sava

Sava MC32130/70 D17 62R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
R
EAN:
3838947830070

Највисока цена:  64,5 €

Цена по парче

64,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот