Споредете до 4 продукти:

Sava MC28 140/60 D13 63P

Sava

Sava MC28140/60 D13 63P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
140
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947821009

Највисока цена:  61,2 €

Цена по парче

61,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот