Споредете до 4 продукти:

Sava MC28 130/70 D13 63P

Sava

Sava MC28130/70 D13 63P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
130
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947828688

Највисока цена:  72,5 €

Цена по парче

72,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот