Споредете до 4 продукти:

Sava MC25 120/70 D12 58P

Sava

Sava MC25120/70 D12 58P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947829142

Највисока цена:  48,4 €

Цена по парче

48,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот