Споредете до 4 продукти:

Sava MC20 Monsum 120/90 D10 57L

Sava

Sava MC20 Monsum120/90 D10 57L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
120
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
L
EAN:
3838947825328
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  39,9 €

Цена по парче

39,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот