Споредете до 4 продукти:

Sava MC20 Monsum 110/70 D11 45L

Sava

Sava MC20 Monsum110/70 D11 45L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
11
Индекс на товар:
45
Индекс на брзина:
L
EAN:
3838947818412
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  48,9 €

Цена по парче

48,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот