Споредете до 4 продукти:

Sava MC19 130/80 D12 60J

Sava

Sava MC19130/80 D12 60J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
J
EAN:
3838947829111

Највисока цена:  52,2 €

Цена по парче

52,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот