Споредете до 4 продукти:

Sava MC18 3.50 D10 51P

Sava

Sava MC183.50 D10 51P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
51
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947065687

Највисока цена:  32 €

Цена по парче

32 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот