Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 205/50 R16 87W

Sava Intensa UHP
Sava Intensa UHP
Sava

Sava Intensa UHP205/50 R16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000637161
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
67 dB

Највисока цена:  70,3 €

Цена по парче

70,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот