Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 245/40 R17 95Y

Sava

Sava Intensa UHP 2245/40 R17 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000498410
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  91,9 €

Цена по парче

91,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот