Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 235/55 R17 103Y

Sava

Sava Intensa UHP 2235/55 R17 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056641
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  96,1 €

Цена по парче

96,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот