Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 235/45 R17 97Y

Sava

Sava Intensa UHP 2235/45 R17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000837202
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  71 €

Цена по парче

71 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот