Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 225/50 R17 98Y

Sava

Sava Intensa UHP 2225/50 R17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000498366
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
67 dB

Највисока цена:  102,8 €

Цена по парче

102,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот