Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 225/45 R18 95Y

Sava

Sava Intensa UHP 2225/45 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526055804
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  91,3 €

Цена по парче

91,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,6 €

Назад кон врвот