Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 225/45 R17 91Y

Sava

Sava Intensa UHP 2225/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526036056
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  65,8 €

Цена по парче

65,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот