Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 215/45 R17 91Y

Sava

Sava Intensa UHP 2215/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056184
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  64 €

Цена по парче

64 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,6 €

Назад кон врвот