Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 205/40 R17 84Y

Sava

Sava Intensa UHP 2205/40 R17 84Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000828958
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
67 dB

Највисока цена:  100,2 €

Цена по парче

100,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот