Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 255/55 R18 109W

Sava Intensa SUV
Sava Intensa SUV
Sava

Sava Intensa SUV255/55 R18 109W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000638038
ЕУ Етикета:
E
E
69 dB

Највисока цена:  106,7 €

Цена по парче

106,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,05 €

Назад кон врвот